so simple, so chic

 • Мова:

 • Доставка і оплата

  Інтернет-магазин «Cher`17» здійснює доставку товарів по всій території України.

  Термін доставки 5-6 днів з моменту підтвердження замовлення.

  Працюємо переважно з «Новою поштою».

  ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ здійснюється з понеділка по п’ятницю після 15.00.

  Повідомлення з номером товарно-транспортної накладної Ви отримаєте від Нової Пошти.

  УВАГА!

  Термін зберігання посилок на Новій Пошті 5 днів, після чого буде автоматичне повернення (згідно з угодою з компанією «Нова Пошта»). Вартість доставки формується компанією перевізником та оплачується Вами при отриманні замовлення. Вона залежить від обраного способу оплати та отримання посилки.

  МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

  Ми доставляємо замовлення по всьому світу, за виключенням РФ та РБ. Оплатити замовлення можна через Western Union, WebMoney, MoneyGram, Pay Send, Paypal або відразу на карту українського банку, якщо у вас є така можливість😌

  Відправку здійснюємо Укрпоштою. Звичний термін – 14-21 день, проте, у зв’язку з військовим станом в Україні, час доставки може відрізнятися і ми, на жаль, ніяк не можемо на це вплинути. Хочемо попередити, що обміну або повернення між країнами немає через термін доставки.

  Вартість доставки — $25 (Польща), $33 (інші країни), якщо вага посилки не перевищує 2 кг. У разі, якщо вага більша, вартість доставки уточнюємо на пошті. Хочемо попередити, що мали випадки, коли замовлення губилося після перетину кордону, тому радимо вказати при відправці повну оціночну вартість посилки, щоб у такому разі отримати відповідну компенсацію від Укрпошти.

  Вартість доставки Новою поштою визначається за тарифами компанії-відправника.

  Приємного шопінгу! З ПОВАГОЮ, КОМАНДА CHER`17 ❤️

  Дякуємо

  Ми повідомимо Вам про наявність цього товару. Очікуйте лист на email