so simple, so chic

 • Мова:

 • Про Нас

  CHER’17 – це український бренд одягу, створений Танею Парфільєвою, в якому з’являються нові моделі кожні два тижні.

  Актуальне, якісне, зручне, комфортне, у тренді на будь-який випадок.

  Ми заслужили довіру найбільшої української аудиторії, за нами стежать сотні тисяч дівчат, щодня купують сотні суконь і ставлять тисячі лайків, поділяючи наш смак та наш настрій.

  ІСТОРІЯ

  Перший магазин CHER’17 відкрився у 2017, а команда складалася з 2 осіб – Тані та Вані. За 4 роки ми зробили ребрендинг, розширилися до 6 магазинів у 4 містах України, офісу в центрі Києва, регулярно переїжджаючи у приміщення більші, ближче до центру, підвищуючи комфорт у них, та збільшили кількість виробництв до 8. Постійно розширюємо асортимент: тепер у нас можна знайти будь-який верхній одяг, трикотаж, а з 2021 і денім.

   

  Також у нас з’явився особистий експериментальний цех, який дозволяє випускати нові моделі швидше і частіше, оптимізувати час та інші ресурси на користь якості та доступних цін.

  Зараз команда CHER’17 виросла до 60 осіб, яких завжди відбирає особисто Таня, щоб ви отримали найприємніші з можливих емоцій від контакту з брендом: від якості крою до упаковки вашого замовлення.

   

  За 4 роки навколо бренду склалося ком’юніті сучасних та прогресивних дівчат, які поділяють наші погляди на стиль, тренди та лайфстайл. Таня як ідейний натхненник бренду та основний дизайнер постійно стежить за новинами, трендами, збирає фідбек у своїх підписників, щоб створити стильні та практичні моделі для будь-якого приводу.

  Ми прагнемо, щоб у CHER’17 ви могли знайти речі як для розслабленого бранчу у вихідний, так і для походу на весілля найкращої подруги. Ми створюємо вечірні та коктейльні сукні, костюми, якісний трикотаж, базовий верхній одяг, сукні, штани, спідниці на кожен день, спортивні костюми та навіть денім.

  Дякуємо

  Ми повідомимо Вам про наявність цього товару. Очікуйте лист на email