so simple, so chic

Про Нас

Привіт! Ми  – український масмаркет-бренд, який заснували інфлюенсери й підприємці Тетяна Парфілієва та Іван Кришталь.

Від ескізу до пакування – CHER’17 народжується саме в Україні.

Кожні два тижні, не дивлячись на обставини, ми випускаємо нові моделі, аби дарувати тобі вибір. Бути у тренді, але відчувати себе зручно. Бути витонченою та кежуал одночасно. Ми робимо все, аби ти була одягнена влучно, неважливо де і коли. Кожен з команди у CHER’17 стежить за актуальними тенденціями та витримує планку якості, аби ти змогла обрати сукню дня, сяяти та залишитись при цьому собою.

Саме тому нам у CHER’17 довіряють тисячі дівчат різних міст та країн. Сотні суконь та костюмів відправляються щодня, аби дістатись до пункту призначення у важливий момент.

Момент, коли ти обираєш себе.

В будь-якому настрої чи дрес-коді.

CHER’17: жіночно, бо по-справжньому.

ІСТОРІЯ

Перший магазин CHER’17 відкрив свої двері у 2017 у команді лише 2 осіб – Тані та Вані.

Протягом останніх 5 років ми продовжуємо рости та змінюватись; зробили ребрендинг, розширилися до 10 магазинів у 4 містах України, та на  сьогодні збільшили кількість наших виробничих потужностей до 28 виробництв по всій Україні.

Щоденно наші дизайнери працюють над удосконаленням моделей та випуском нових колекцій у нашому експериментального цеху, який дозволяє нам випускати нові моделі швидше і частіше, оптимізувати час та інші ресурси на користь якості та доступних цін.

За роки існування навколо бренду склалося ком’юніті сучасних та прогресивних дівчат, які відчувають себе, мають власний стиль та дозволяють собі бути різними: від широких брюк до витончених бретельок. Таня як ідейний натхненник бренду та основний дизайнер постійно відслідковує тренди, шукає нові ідеї, разом з командою відбирає найкращих постачальників тканин та матеріалів, аби CHER’17 завжди мав що запропонувати, незалежно від приводу.

Бранч з подружками, важлива співбесіда чи зустріч, на яку чекала півроку – бренд піклується про кожну подію, яка чекає на тебе.

Адже CHER’17 – це про влучний образ кожен день.

Everyday simple. Everyday chic.

Дякуємо

Ми повідомимо Вам про наявність цього товару. Очікуйте лист на email